Technolog

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie – średnie techniczne lub wyższe politechniczne (kierunek mechaniczny)
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym
  • Obsługa komputera (Word, Excel)
  • Znajomość programów CAD (np. AUTOCAD)
  • Bardzo dobra znajomość obróbki skrawaniem
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość materiałoznawstwa szczególnie w zakresie metali (stale, metale kolorowe)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Chęć stałego rozwoju zawodowego
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziana znajomość programów CAM
Kluczowe obowiązki:
  • Opracowywanie technologiczne ofert dla Klientów
  • Współpraca technologiczna z Klientami firmy
  • Prowadzenie konsultacji technologicznych dla Klientów
  • Przygotowywanie technologiczne dokumentacji produkcyjnej
  • Nadzór nad technologiczny produkcji
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami pionu technologiczno – logistycznego
  • Współpraca z pionem produkcji

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres: biuro@tobzamer.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.
Prosimy zamieszczenie w aplikacji klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacji (Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 101 z 2002 poz. 926 z późn. zm.).”