Kontroler jakości

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie – średnie techniczne (kierunek mechaniczny)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Obsługa komputera
  • Doświadczenie zawodowe związane z produkcją lub usługami z zakresu obróbki skrawaniem min. 5 lat
  • Chęć stałego rozwoju zawodowego
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
Kluczowe obowiązki:
  • Nadzór jakościowy nad produkcją w tym:
    • kontrola jakościowo – ilościowa materiałów i ich przygotowania
    • kontrola jakości międzyoperacyjna
    • kontrola jakości końcowa
  • Nadzór jakościowo – ilościowy nad zewnętrznymi usługami kooperacyjnymi
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną w tym:
    • zleceniami wewnętrznymi
    • kartami wyrobów
  • Nadzór nad przygotowaniem produktów do wydania dla Klienta

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres: biuro@tobzamer.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.
Prosimy zamieszczenie w aplikacji klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacji (Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 101 z 2002 poz. 926 z późn. zm.).”